اخبار

مدیر کل کار و تعاون و رفاه اجتماعی و رئیس شورای عالی قشر کارگری استان آذربایجان غربی؛

اختصاص وام 120 میلیارد ریالی خود اشتغالی به استان آذربایجان غربی

دکتر نقی زاده: توجه اساسی به منویات مقام معظم رهبری در اقتصاد مقاومتی و عمل به فرامین مقام عظمای ولایت و اینکه تنها راه رهایی از مشکلات اقتصادی ادامه و عمل به سیاست های اعلامی از سوی مقام معظم رهبری می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج کارگری سپاه شهداء استان آذربایجان غربی، سومین جلسه شورای قشر بسیج کارگری سپاه شهداء استان آذربایجان غربی با حضور مدیران کل استان  و اعضاء شورای قشر و مدیران کارخانجات و مراکز تولیدی با محوریت بررسی و موانع موجود سرمایه گذاری در استان و چالش ها و مشکلات پیش روی مدیران صنعت و تولید در سالن جلسات فرماندهی سپاه شهداء برگزار شد.

در ابتدای این جلسه جناب سرهنگ نظری مسئول بسیج کارگری سپاه شهداء استان آذربایجان غربی ضمن عرض خیرمقدم و خوش آمد گویی به تشریح محور جلسه و اینکه در استان آذربایجان غربی سرمایه گذاری ها و مشکلات پیش روی عرصه صنعت و تولید نسبت به سایر استان ها بیشتر می باشد، خواستار دخالت مسئولان ارشد استان نسبت به مرتفع شدن معضل فعلی شدند.

سپس مدیر کل اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی استان و رئیس شورای قشر استان، توجه اساسی به منویات مقام معظم رهبری در اقتصاد مقاومتی و عمل به فرامین مقام عظمای ولایت و اینکه تنها راه رهایی از مشکلات اقتصادی ادامه و عمل به سیاست های اعلامی رهبر عزیز می باشد.

همچنین اختصاص وام 120 میلیارد ریالی خود اشتغالی کم بهره به استان، توجه بیشتر به کارآفرین های برتر و بنگاه های زود بازده، حفظ وضع موجود و تلاش در جهت برداشتن گام های موثر در پویایی اقتصاد استان.

در ادامه مدیر کل صنعت معدن و تجارت استان ضمن بیان فراز هایی از فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی با بیان اینکه 400 واحد تولیدی مشکل دار در استان وجود داشته و اکثرا مشکل مالی و اعتباری دارند و 57 واحد با بدهی معوقه مواجه می باشند، تشکیل کارگروه رفع موانع تولید در استانداری و اینکه بسیج بهترین ارگان برای پیگیری مشکلات اقتصادی استان و رفع این موانع می باشد.

در پایان مدیران کارخانجات و مراکز تولیدی به بیان دیدگاه های خود پرداخته و خواهان رسیدگی بیشتر مسئولان استان به مشکلات عرصه صنعت و تولید شدند.

اضافه کردن دیدگاه جدید