اخبار

سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه شهداء استان آذربایجان غربی

بیانیه سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه شهداء استان آذربایجان غربی به مناسبت روز قدس

به گزارش خبرنگار بسیج کارگران و کارخانجات سپاه شهداء استان آذربایجان غربی، در آستانه روز جهانی قدس، سازمان بسیج کارگری سپاه شهداء استان آذربایجان غربی بیانیه‌‌ای صادر کرد.
بسم الله الرحمن الرحیم«اگر در روز قدس تمام کشورهای اسلامی، ملتها همه برخیزند و اعلام انزجار کنند، نه برای قدس تنها، برای همه ممالک اسلامی، پیروز خواهند شد.»امام خمینی (ره).
در آستانه روز اسلامی و انقلابی قدس که با فرمان بنیانگذار کبیر و معمار سترگ انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (قدس سره الشریف) بنا نهاده شد و انشاءالله تا رهایی قدس عزیز از چنگال اسرائیل غاصب و هم پیمانانش پابرجا خواهد ماند.
اکنون که ابتلای بین المللی ویروس منحوس کرونا، انسان را وادار به فهم عجز و ناتوانی خود حتی در قبال کوچک ترین ذرات عالم کرده است و بدین سبب هیمنه ظاهری و خودساخته ملل استکباری فروریخته و جهان در آستانه تغییراتی نو قرار گرفته است اما هنوز زور گویان صهیونیستی کودک کش، به عنوان یکی از نیرومندترین ارتش های پوشالی دنیا حضور غاصبانه خود در سرزمین های اشغالی و جنایتهای فجیع و دردناک را در مرزهای لبنان و سوریه رها نکرده و علاوه بر این در سایر نقاط دنیا با اجرای حملات تروریستی، آزادگان را به مسلخ می برند و با ایجاد رعب و وحشت از کوچک ترین کشور جهان غولی سهمگین ساختند. رژیم صهیونسیتی امروز در مقابل مکر خداوند قرار گرفته و چون لاشه مرداری نحیف زیر گامهای رزمندگان فلسطینی همچون کاه جویده شده (کعصف ماکول) در حال متلاشی شدن است.
ملت شجاع، ایثارگر و استکبار ستیز ایران همچون کوه پولادین با حمایت همه جانبه از مردم مقاوم و ایستاده نوار غزه و فلسطین تا محو کامل دولت غاصب صهیونیستی لحظه ای از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.
کلیه خدمتگذاران انقلاب و کارگران و کارفرمایان بسیجی تحت لوای رهبری مدبرانه رهبر معظم انقلاب حضرت آیة‌الله خامنه‌ای (مد ظله العالی) و همگام با آحاد امت اسلامی در برابر اندیشه های مسموم سلطه جویان ایستادگی نموده و با تکیه بر نیروی علمی بومی جوانان کشور تا رسیدن به استقلال نهایی و تبدیل شدن به الگوی موفق جهانی در گامهای پیشرفت خود لحظه ای درنگ نخواهند کرد .

اضافه کردن دیدگاه جدید