اخبار

استاندار آذربايجان غربي در روز ملي صنعت و معدن

تشکر استاندار از منتقدین و پاسخ به برخی از حاشیه پردازی ها

بزرگداشت روز ملي صنعت و معدن و روز ملي صنايع كوچك در هتل آناي تازه تاسيس اروميه برگزار شد

به گزارش پاايگاه اطلاع رساني بسيج كارگري سپاه شهداء استان آذربايجان غربي، مراسم بزرگداشت روز ملي صنعت و معدن كه با روز ملي صنايع كوچك همراه بود با حضور استاندار محبوب آذربايجان غربي،معاون صنایع وزارت صنعت ومعدن و تجارت و صاحبان تولید و نمایندگان مردم شريف ارومیه در مجلس شوراي اسلامي در هتل آناي تازه تاسيس اروميه برگزار شد.

استاندار آذربايجان غربي با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری مبنی براینکه صنعت گران، کارآفرینان و تجار جهادگران عرصه اقتصادی هستند اظهار کرد:  بر دستان جهاد گران عرصه اقتصادی بوسه می زنیم چرا که با وجود شرایط سخت اقتصادی ایستادگی کردند و با سرمایه گذاری خود در اقتصاد و اشتغال استان تاثیر گذار بودند.

استاندار آذربایجان غربی گفت: متاسفانه در سال های گذشته نبود سردخانه و صنایع تبدیلی از عمده مشکلات استان بود و بیشتر محصولات کشاورزی از بین می رفت که با سرمایه گذاری این جهادگران شاهد رونق کشاورزی  و اشتغال در استان شدیم.

سعادت تصریح کرد: در بخش معدن در آینده شاهد  خبرهای خوبی خواهیم بود چرا که با انجام اقدامات وزارت صنعت و معدن درراستای عقد قرار داد با سازمان زمین شناسی و انجام نقشه برداری های معدنی شاهد بهره وری بیشتر از پتاسیل های معدنی  دراستان خواهیم بود.

او بر لزوم  توسعه بخش صنعت و معدن  و ارتقای بخش کشاورزی تاکید کرد و گفت: امید است شاهد رشد  و توسعه تولید  در بخش های کشاورزی ، صنعت و معدن باشیم.

وی ادامه داد: افق را روشن می بینیم  و متعهدیم که نسبت به ایجاد زیر ساخت های لازم تولید در تمام حوزه ها حمایت های لازمه را داشته باشیم.

اضافه کردن دیدگاه جدید