اخبار

پای چینی ها به میاندوآب باز می شود؛

سرمایه گذاری 150 میلیاردی چینی ها در میاندوآب

سرمایه گذاران چینی در نشست مشترک با فرماندار و جمعی از مسئولان میاندوآب، از اعلام آمادگی خود برای سرمایه گذاری 150 میلیاردریالی و راه اندازی کارخانجات در میاندوآب خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری بسیج کارگری سپاه شهداء استان آذربایجان غربی، در این نشست که در دو روز متوالی در فرمانداری میاندوآب برگزار شد، این سرمایه گذار چینی و هیئت همراه با اشاره به اهداف خود از حضور در میاندوآب و ضمن اعلام آمادگی خود برای سرمایه گذاری در این شهرستان، گفت: در این راستا کارخانجات تولید پی وی سی و گونی بافی را با 150 میلیاردریال سرمایه گذاری در میاندوآب راه اندازی می کنند.

این سرمایه گذار چینی که از ظرفیت ها و پتانسیل های میاندوآب ذوق زده شده بود، اظهار کرد: پس از بررسی و مطالعات لازم و هماهنگی هایی که انجام می شود، با راه اندازی این کارخانجات برای بیش از 500 نفر به صورت مستقیم اشتغال زایی می شود.

معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار میاندوآب هم در این نشست با اشاره به پتانسیل ها و ظرفیت های بالقوه شهرستان میاندوآب، گفت: میاندوآب آماده استقبال از سرمایه گذاران داخلی و خارجی است.

فرهاد جودی با بیان اینکه میاندوآب از نظر آب و هوایی، خاک مساعد و نیروی انسانی ماهر دارای استعداد و توانایی فوق العاده ای هست، اظهار کرد: این شهرستان در بخش کشاورزی به عنوان یک قطب مطرح بوده و علاوه بر آن در در بخش صنایع نیز حرف های زیادی برای گفتن دارد.

وی هم چنین با اعلام آمادگی تمامی دستگاه های اجرایی و دولتی این شهرستان برای استقبال از سرمایه گذاران، افزود: ما از هر طرحی که در آن پیشرفت، رشد و توسعه اقتصادی و اشتغالزایی باشد، استقبال می کنیم.

هم چنین این هیئت سرمایه گذاری نشستی با فرماندار میاندوآب نیز داشت که در آن نشست، ناصر امیری فرماندار میاندوآب ضمن استقبال از حضور این هیئت در این شهرستان، گفت: با  تمام توان از سرمایه گذاران داخلی و خارجی به منظور توسعه و رشد اقتصادی در این شهرستان حمایت می کنیم.

اضافه کردن دیدگاه جدید