اخبار

فرمانده سپاه ‌آذربایجان غربی:

سند راهبردی کارگروهای اقشار بسیج در آذربایجان‌غربی تدوین شد

فرمانده سپاه ‌آذربایجان غربی گفت: اسناد راهبردی هر یک از کارگروه های اقشار مختلف بسیج در استان تهیه و تدوین شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج کارگری سپاه شهداء استان آذربایجان غربی، سردار عابدین خرّم عصر دیروز در نشست مجمع عالی بسیج سپاه شهدا آذربایجان غربی که در کانون جوانان بسیج ارومیه و با حضور سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، حجت الاسلام سیدمهدی قریشی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه و با شرکت اعضای شوراهای مرکزی اقشار بسیج برگزار شد، با تشریح نقش بسیج در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی اظهار داشت: تفکر بسیج مانع اصلی ‌مقابل دشمن در مسیر استحاله فرهنگی کشور است.

وی تصریح کرد: نخبگان بسیجی به‌صورت مداوم در راه حفظ آرمان‌های انقلاب در تلاشند و پیوسته در خط ولایت پیمان می‌بندند که پاسدار راستین همه مرزهای اعتقادی، جغرافیایی و فرهنگی کشور باشند.

خرّم گفت: هدف از تشکیل مجامع بسیج اقشار، سرعت‌بخشی به اجرای فرامین مقام معظم رهبری در عرصه‌های مختلف است و در این راستا هدف بسیج، ترویج انقلاب اسلامی در همه عرصه‌هاست.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی افزود: در میان کارگروه‌های اقشار بسیج، کارگروه اقتصادی آذربایجان‌غربی فعالیت خوبی دارد و در این میان همه کارگروه‌های اقشار بسیج به‌منزله اتاق فکر در بخش‌های مختلف به شمار می‌آیند و یکی از خروجی‌های اساسی آن‌ها تربیت نیروهای انسانی متعهد و انقلابی است.

وی گفت: ارائه راهکارهای برون رفت از مشکلات در عرصه‌های گوناگون یکی از مهم‌ترین کارکردهای کارگروه‌های اقشار بسیج در آذربایجان غربی است.

خرّم اظهار داشت: اسناد راهبردی هر یک از کارگروه‌های اقشار مختلف بسیج در استان تهیه و تدوین شده و هم‌اینک قابل بهره برداری است.

اضافه کردن دیدگاه جدید