اخبار

رئیس صنعت و معدن آذربایجان‌غربی:

۷۰ واحد تولیدی در آذربایجان‌غربی راه‌اندازی شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی و عضو شورای عالی قشر بسیج کارگری گفت: ۷۰ واحد تولیدی تا تیر امسال در آذربایجان‌غربی راه‌اندازی شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج کارگری سپاه شهداء استان آذربایجان غربی، جعفرصادق اسکندری  در مراسم افتتاح واحد تولیدی پروفیلهای upvc دوجداره در ارومیه که با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد، با ابراز خرسندی از اینکه در حوزه توسعه صنعت استان گام‌های مثبتی برداشته شده است اظهار داشت: به دستور استاندار آذربایجان‌غربی، رونق تولید، اشتغال‌زایی و توسعه صادرات غیرنفتی در دستور کار قرار گرفته شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی و عضو شورای قشر بسیج کارگری با تاکید بر راه‌اندازی واحدهای راکد و نیمه فعال استان گفت: 70 واحد تولیدی، تا تیر امسال در آذربایجان‌غربی راه‌اندازی شده و 35 واحد تولیدی نیز به مرحله تولید رسیده است.

اسکندری با ابراز خرسندی از اینکه در حوزه اشتغال و صادرات گامهای مطلوبی برداشته شده است تصریح کرد: امیدواریم که بتوانیم تا پایان امسال، در زمینه ارتقاء شاخص‌های استان و توسعه صنایع،گامهای موثری برداریم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه در هر شهرستان سند توسعه تدوین می‌شود افزود: امید است که با کمک فعالان اقتصادی و سرمایه‌داران استان، به منظور ارتقاء شاخص‌های اقتصادی و اشتغال گامهای موثری برداریم.

اسکندری گفت: هم‌اکنون با دانشگاه آزاد اسلامی توافقنامه ای برای راه‌اندازی کلنیک‌های توسعه‌ای بازاریابی داخلی و خارجی انجام شده و امید است که در جهت رفع مسائل مدیریتی آنها نیز گام برداریم.

اضافه کردن دیدگاه جدید