اخبار ویژه

برگزاری دوره توانمندسازی سرگروه های طیبه شجره صالحین در پادگان حر خوی

کد خبر : 5945
شنبه 8 آبان 1395 - 10:37
سازمان بسیج کارگری سپاه شهداء

دوره توانمندسازی سرگروه های طیبه شجره صالحین در پادگان حر خوی با محوریت آموزش و تعلیم و تربیت حلقه های صالحین به مدت دو روز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج کارگری سپاه شهداء استان آذربایجان غربی، دوره توانمتد سازی سرگروه های طیبه شجره صالحین با هماهنگی معاونت تعلیم و تربیت سپاه استان و با حضور اساتید برجسته و مجرب به مدت دو روز در پادگان حر خوی برگزار شد.

این دوره با هدف هم افزایی اطلاعات، معلومات سرگروه های صالحین و  بررسی و ارائه راه کارهای موثر تربیتی بصورت کلاسی و کارگاهی برگزار شد.

در این دوره آموزشی 23 نفر از برادران و با احتساب 12 نفر که در سه ماهه اول در قالب برنامه های تعلیم و تربیت استان این دوره را طی نموده بودند با حضور در این دوره توانمندی های خود را در بحث معلومات تربیتی و آموزش های مربوط به سبک زندگی اسلامی افزایش دادند.

در این کارگاه دو روزه که برای سرگروه های طیبه شجره صالحین برگزار گردید مباحث بصورت کلاسی و حلقه ای در بحث تبیین اندیشه ولایت، آشنایی کامل با نظام صالحین، آشنایی با روش حلقه داری نحوه جذب رشد و تثبیت، فضای مجازی، آسیب شناسی نظام صالحین مورد بحث قرار گرفت.

شایان ذکر است مجموع حجم ابلاغی این سازمان در سال 95 تعداد 25 نفر بوده است که به حول و قوه الهی 35 نفردر دوره توانمند سازی شرکت  نموده اند.

ارسال توسط : azgharbi110
بازدید
دیدگاه