اخبار ویژه

برگزاری دوره توانمندسازی سرگروه های طیبه شجره صالحین در پادگان حر خوی

کد خبر : 5945
شنبه 8 آبان 1395 - 10:37

به گزارش خبرگزاری بسیج کارگری سپاه شهداء استان آذربایجان غربی، دوره توانمتد سازی سرگروه های طیبه شجره صالحین با هماهنگی معاونت تعلیم و تربیت سپاه استان و با حضور اساتید برجسته و مجر ...

به گزارش خبرگزاری بسیج کارگری سپاه شهداء استان آذربایجان غربی، دوره توانمتد سازی سرگروه های طیبه شجره صالحین با هماهنگی معاونت تعلیم و تربیت سپاه استان و با حضور اساتید برجسته و مجرب به مدت دو روز در پادگان حر خوی برگزار شد.

این دوره با هدف هم افزایی اطلاعات، معلومات سرگروه های صالحین و  بررسی و ارائه راه کارهای موثر تربیتی بصورت کلاسی و کارگاهی برگزار شد.

در این دوره آموزشی 23 نفر از برادران و با احتساب 12 نفر که در سه ماهه اول در قالب برنامه های تعلیم و تربیت استان این دوره را طی نموده بودند با حضور در این دوره توانمندی های خود را در بحث معلومات تربیتی و آموزش های مربوط به سبک زندگی اسلامی افزایش دادند.

در این کارگاه دو روزه که برای سرگروه های طیبه شجره صالحین برگزار گردید مباحث بصورت کلاسی و حلقه ای در بحث تبیین اندیشه ولایت، آشنایی کامل با نظام صالحین، آشنایی با روش حلقه داری نحوه جذب رشد و تثبیت، فضای مجازی، آسیب شناسی نظام صالحین مورد بحث قرار گرفت.

شایان ذکر است مجموع حجم ابلاغی این سازمان در سال 95 تعداد 25 نفر بوده است که به حول و قوه الهی 35 نفردر دوره توانمند سازی شرکت  نموده اند.

ارسال توسط : azgharbi110
بازدید
دیدگاه