اخبار ویژه

افتتاح چندین طرح تولیدی و صنعتی با حضور معاون استاندار آذربایجان غربی در خوی

کد خبر : 2712
جمعه 6 شهریور 1394 - 20:14

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج کارگری سپاه شهداء استان آذربایجان غربی به نقل از سایت استانداری استان آذربایجان غربی، در دومین روز از هفته دولت، مرغداری گوشتی روستای آغچه قشلاق، مر ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج کارگری سپاه شهداء استان آذربایجان غربی به نقل از سایت استانداری استان آذربایجان غربی، در دومین روز از هفته دولت، مرغداری گوشتی روستای آغچه قشلاق، مرکز کنترل حیوانات ناقل بیماری، واحد تولیدی قوطی های حلبی و کارگاه مبلمان شهری با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان غربی در شهرستان خوی افتتاح شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار در مراسم افتتاحیه واحد تولیدی مرغ گوشتی اظهار کرد: هدف دولت پشتیبانی و حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی و جذب سرمایه گذار می باشد .

نادر صفرزاده در این مراسم که مدیر کل جهاد کشاورزی استان، فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان خوی نیز حضور داشتند با اشاره به اجرای برنامه های افتتاح و کلنگ زنی متعدد هفته دولت در سطح استان افزود: ما باید در جهت حمایت از سرمایه گذاری و احداث واحدهای تولیدی از تمام ظرفیت های استان استفاده کنیم تا شاهد کاهش نرخ بیکاری و فراهم نمودن بستر مناسب برای سرمایه گذاری در استان باشیم .

معاون استاندار با بیان اینکه استفاده بی رویه و نادرست از آب موجب خشک شدن دریاچه ارومیه و کم آبی های اخیر در استان شده تصریح کرد : باید با اصلاح الگوهای مصرف و مصرف بهینه، برای هر قطره از آب برنامه ریزی کنیم و در این راستا اصلاح روشهای آبیاری کشاورزی می تواند در صرفه جویی و بهره وری در مصرف آب بسیار موثر باشد.

ارسال توسط : azgharbi110
بازدید
دیدگاه