اخبار ویژه

۷۰ واحد تولیدی در آذربایجان‌غربی راه‌اندازی شد

کد خبر : 2715
جمعه 6 شهریور 1394 - 20:40

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج کارگری سپاه شهداء استان آذربایجان غربی، جعفرصادق اسکندری  در مراسم افتتاح واحد تولیدی پروفیلهای upvc دوجداره در ارومیه که با حضور معاون وزیر صنعت، م ...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج کارگری سپاه شهداء استان آذربایجان غربی، جعفرصادق اسکندری  در مراسم افتتاح واحد تولیدی پروفیلهای upvc دوجداره در ارومیه که با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد، با ابراز خرسندی از اینکه در حوزه توسعه صنعت استان گام‌های مثبتی برداشته شده است اظهار داشت: به دستور استاندار آذربایجان‌غربی، رونق تولید، اشتغال‌زایی و توسعه صادرات غیرنفتی در دستور کار قرار گرفته شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی و عضو شورای قشر بسیج کارگری با تاکید بر راه‌اندازی واحدهای راکد و نیمه فعال استان گفت: 70 واحد تولیدی، تا تیر امسال در آذربایجان‌غربی راه‌اندازی شده و 35 واحد تولیدی نیز به مرحله تولید رسیده است.

اسکندری با ابراز خرسندی از اینکه در حوزه اشتغال و صادرات گامهای مطلوبی برداشته شده است تصریح کرد: امیدواریم که بتوانیم تا پایان امسال، در زمینه ارتقاء شاخص‌های استان و توسعه صنایع،گامهای موثری برداریم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه در هر شهرستان سند توسعه تدوین می‌شود افزود: امید است که با کمک فعالان اقتصادی و سرمایه‌داران استان، به منظور ارتقاء شاخص‌های اقتصادی و اشتغال گامهای موثری برداریم.

اسکندری گفت: هم‌اکنون با دانشگاه آزاد اسلامی توافقنامه ای برای راه‌اندازی کلنیک‌های توسعه‌ای بازاریابی داخلی و خارجی انجام شده و امید است که در جهت رفع مسائل مدیریتی آنها نیز گام برداریم.

ارسال توسط : azgharbi110
بازدید
دیدگاه